21.04.2022
Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція «Садово-паркове господарство: історія, сучасність та перспективи розвитку» 4 травня 2022 рокуЧитати повністю

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет конференції: «Садово-паркове господарство: історія, сучасність та перспективи розвитку»

24.12.2021
Вітаємо магістрів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» Уманського НУС з успішним захистом кваліфікаційних робіт!Читати повністю

16 грудня 2021 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва пройшов захист магістерських кваліфікаційних робіт студентів заочної форми навчання, а 22-23 грудня 2021 року – студентів денної форми навчання спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

14.12.2021
Тези доповідей учасників  науково-практичної Інтернет-конференціїЧитати повністю

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції

У збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ.

22.11.2021
Круглий стіл на тему: «Розмноження декоративних культур і впровадження їх в озеленення»Читати повністю

Підвищення обізнаності у сучасному садово-парковому господарстві створює відповідні навики, які можна використовувати в освітньому процесі. Наукові заходи на кафедрі садово-паркового господарства є постійними і невід’ємними у навчанні.

15.11.2021
Участь науковців кафедри садово-паркового господарства у міжнародній виставці садової та ландшафтної архітектури Gardenia 2021Читати повністю

Цьогорічна міжнародна виставка садової та ландшафтної архітектури Gardenia 2021 відбулася 4–6 листопада в м. Познань (Польща).