30.11.2016
Круглий стіл на тему: «Гербарій ботаніків УНУС(UM) та їх наукові дослідження» (присвячений 95-річчю створенню кафедри ботаніки)Читати повністю

25 листопада 2016 р. у науковому гербарії Уманського НУС (км. №7) Наукової бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: «Гербарій ботаніків УНУС та їх наукові дослідження» (присвячений 95-річчю створенню кафедри ботаніки).

16.11.2016
Захист дипломних робітЧитати повністю

Захист дипломних робіт

На факультеті лісового і садово-паркового господарства 14 листопада 2016 року відбувся захист дипломних робіт за спеціальністю 7.09010303 «Садово-паркове господарство».

14.11.2016
Презентація кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

Презентація кафедри садово-паркового господарства

День відкритих дверей в Уманському національному університеті садівництва

10.11.2016
Наукова співпраця кафедри садово-паркового господарства УНУС  з кафедрою біології та методики її навчання УДПУ ім. Павла ТичиниЧитати повністю

Наукова співпраця кафедри садово-паркового господарства УНУС з кафедрою біології та методики її навчання УДПУ ім. Павла Тичини

08 листопада 2016 р. у науковому гербарії кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва (UM) відбулася зустріч з студентами-магістрами природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.