Меню

Науковий гурток "Паркознавець"

Науковий студентський гурток кафедри садово-паркового господарства "ПАРКОЗНАВЕЦЬ"

Керівник гуртка: Ірина ПУШКА, к. с.-г. наук, доцент

Староста гуртка: Анастасія РУДАС, студентка 21к-сп групи

     Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти є невід’ємною складовою їхньої професійної підготовки, що забезпечує опанування методології та методики проведення наукових досліджень, систематичне залучення до дослідницької діяльності, а також розвиток навичок креативного та критичного мислення при розв’язанні наукових проблем.

     Студентський науковий гурток кафедри садово-паркового господарства «Паркознавець»  є добровільним науковим об'єднанням студентів факультету лісового і садово-паркового господарства, утвореним з метою сприяння їх науково-дослідницькій діяльності.

      Метою діяльності наукового гуртка є сприяння реалізації наукового та творчого потенціалу студентів в галузі ландшафтного дизайну.

     Основні напрями наукової діяльності:

  • Ø вивчення стилів садово-паркового мистецтва;
  • Ø дослідження історії розвитку паркового середовища України;
  • Ø дослідження сучасних парків та їх елементів;
  • Ø вивчення сучасних методів, технологій та матеріалів, які застосовують при будівництві та реконструкції ландшафтних об’єктів;
  • Ø вивчення та застосування сучасних методик з дослідження вікових, меморіальних дерев в Україні;
  • Ø визначення та встановлення сучасного стану територій ландшафтних об’єктів;
  • Ø дослідження асортименту рослин та об’ємно-просторової структури насаджень ландшафтних об’єктів.

     Форми роботи: Тематичні засідання наукового гуртка «Паркознавець» відбуваються згідно плану-графіка роботи в очному та дистанційному форматі.

     Орієнтовний план заходів на рік. На засіданнях гуртка здобувачі здійснюють тематичні екскурсії до парків та скверів міста. У природних умовах проводять натурне обстеження парків, досліджують історію їх створення,  проводять фенологічні спостереження за рослинністю, виявляють морфологічні й біоекологічні особливості рослин, тощо. Кожен здобувач проводить наукові дослідження і результати оформлює у вигляді тез із виступом на конференціях.

Останні новини

Публічна презентація дисертаційної роботи Гребенюка Володимира Михайловича на тему: «Біолого-екологічні особливості вирощування генотипів аронії чорноплідної (ARONIA MELANOCARPA (MICHX.) ELLOTT) для використання в озелененні».Читати повністю

Публічна презентація дисертаційної роботи Гребенюка Володимира Михайловича на тему: «Біолого-екологічні особливості вирощування генотипів аронії чорноплідної (ARONIA MELANOCARPA (MICHX.) ELLOTT) для використання в озелененні».

30 квітня 2025 року на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарства УНУ відбулася публічна презентація дисертаційної роботи Гребенюка Володимира Михайловича, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 206 Садово-паркове господарство на тему: «Біолого-екологічні особливості вирощування генотипів аронії чорноплідної (ARONIA MELANOCARPA (MICHX.) ELLOTT) для використання в озелененні», науковий керівник Анатолій БАЛАБАК, доктор с.-г. наук, професор.

Читати повністю

Студентська наукова конференціяЧитати повністю

Студентська наукова конференція

24 квітня на кафедрі садово-паркового господарства відбулося засідання студентської наукової конференції, приуроченої 125-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства, професора Симона Самійловича РУБІНА.

Читати повністю

Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 206 Садово-паркове господарствоЧитати повністю

Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 206 Садово-паркове господарство

В рамках наукової роботи 25 квітня 2025 року Денис КУНПАН студент 21-сп групи спеціальності 206 Садово-паркове господарство першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на базі Сумського національного аграрного університету. Тема наукової роботи: «Господарсько-біологічні та декоративні особливості вирощування та застосування нарцисів (Narcissus L.) в садово-парковому мистецтві», науковий керівник доктор філософії Ліліана КУНПАН.

Читати повністю

Круглий стіл на тему «Проєктування об’єктів озеленення»Читати повністю

Круглий стіл на тему «Проєктування об’єктів озеленення»

23 квітня 2025 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету було проведено круглий стіл на тему «Проєктування об’єктів озеленення».

Читати повністю

Всі новини