Меню

Новини

19.02.2024
Гостьова лекція «Фітопластика в ландшафті»Читати повністю

Гостьова лекція «Фітопластика в ландшафті»

На кафедрі садово-паркового господарства Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії 13 лютого 2024 року відбулася гостьова лекція на тему «Фітопластика в ландшафті». До заходу долучився Михайло Осіпов, доцент кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС.

Читати повністю

13.02.2024
Студенти Уманського національного університету відкрили для себе багатство історії міста Умань та Черкаської областіЧитати повністю

Студенти Уманського національного університету відкрили для себе багатство історії міста Умань та Черкаської області

13 лютого 2024 року для студентів 21-сп групи Уманського національного університету організована екскурсія до краєзнавчого музею міста Умань.

Читати повністю

24.01.2024
Наукова співпраця і практична підготовка студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»Читати повністю

Наукова співпраця і практична підготовка студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»

У рамках наукової співпраці та практичної підготовки студентів 18 січня 2024 року був заключений договір між компанією ТОВ «ЕНГО Україна» та кафедрою садово-паркового господарства Уманського НУС.

Читати повністю

03.01.2024
Вітаємо з присвоєнням наукового ступеня доктора філософії!Читати повністю

Вітаємо з присвоєнням наукового ступеня доктора філософії!

Колектив кафедри садово-паркового господарства вітає з присвоєнням наукового ступеня доктора філософії Бровді Анну Андріївну (спеціальність 206 «Садово-паркове господарство» ) та Українець Олександру Анатоліївну (спеціальність 201 «Агрономія»), а також їх наукового керівника Поліщука Валентина Васильовича, доктора сільськогосподарських наук, професора, члена-кореспондента НААН України.

Читати повністю

01.01.2024
Підвищення кваліфікації на тему «Фандрайзинг та основи грантової діяльності: зарубіжний та вітчизняний досвід»Читати повністю

Підвищення кваліфікації на тему «Фандрайзинг та основи грантової діяльності: зарубіжний та вітчизняний досвід»

У грудні 2023 року доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло ОСІПОВ прийняв участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Фандрайзинг та основи грантової діяльності: зарубіжний та вітчизняний досвід».

Читати повністю

25.12.2023
Захист кваліфікаційних робіт студентів ОР «Магістр» зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»Читати повністю

Захист кваліфікаційних робіт студентів ОР «Магістр» зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»

22 і 25 грудня 2023 року на факультеті лісового та садово-паркового господарства відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОР «Магістр» зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Читати повністю