15.02.2021
Зустріч з роботодавцем-стейкхолдером за спеціальністю 206 – Садово-паркове господарствоЧитати повністю

Здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня доктор філософії за спеціальністю 206 – Садово-паркове господарство Пиж’янов Вячеслав (аспірант 4-го року навчання) та Бровді Анна (аспірантка 2-го року навчання) зустрілися з роботодавцем-стейкхолдером.

24.01.2021
Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції Читати повністю

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції

Перспективи розвитку садово-паркового господарства : матер. наук.-практ. Інтернет-конференції (25 листопада 2020 року), Умань : Уманський НУС, 2020. 93 с.

13.01.2021
Шановний Валентине Васильовичу!Читати повністю

Шановний Валентине Васильовичу!

Щиро вітаємо з Днем народження Валентина Васильовича Поліщука декана факультету лісового і садово-паркового господарства, доктора сільськогосподарських наук, професора!

06.01.2021
Зимові канікули 2021 року в тропіках Уманського НУСЧитати повністю

Зимові канікули 2021 року в тропіках Уманського НУС

Уманський НУС зустрічав вихованців Центру розвитку дитини «Перший клас» міста Умань.

05.01.2021
Оранжереї Уманського НУС: спадок 200 літньої давниниЧитати повністю

Оранжереї Уманського НУС: спадок 200 літньої давнини

Оранжереї Уманського НУС мають більш як 200-річну історію та є потужною навчально-науковою базою для підготовки фахівців садово-паркового та лісового господарства на факультеті лісового і садово-паркового господарства.

21.12.2020
Захист фахівців садово-паркового господарстваЧитати повністю

Захист фахівців садово-паркового господарства

На факультеті лісового і садово-паркового господарства відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».