Меню

Новини

26.06.2023

Захист кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр спеціальності 206 Садово-паркове господарство

26 червня 2023 р. в Уманському національному університеті садівництва відбувся захист кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр освітньо-професійної програми «Садово-паркове господарство» спеціальності 206 Садово-паркове господарство.

Читати повністю

23.06.2023

Захист звітів здобувачів освітньо-наукового ступеня Доктор філософії.

21 червня 2023 р. на засіданні кафедри садово-паркового господарства відбувся розгляд і обговорення звітів здобувачів освітньо-наукового ступеня «Доктор філософії. за 2022-2023 н.р. Під час засідання здобувачі вищої освіти доктора філософії презентували результати виконання освітньої та наукової складових програми підготовки доктора філософії, власні наукові результати за тематикою досліджень, навчальні здобутки. Аспіранти доповіли про результати апробації досліджень, а саме, участь у наукових конференція та публікації.

Читати повністю

21.04.2023
Засідання студентської конференціїЧитати повністю

Засідання студентської конференції

В Уманському національному університеті садівництва традиційним є проведення Всеукраїнських студентських наукових конференцій. Цьогоріч конференція була приурочена 100-річчю від дня народження вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка. На кафедрі садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва секційне засідання конференції було проведено 20 квітня 2023 року.

Читати повністю

13.04.2023
Засідання круглого столуЧитати повністю

Засідання круглого столу

У рамках наукових заходів кафедри садово-паркового господарства 12 квітня 2023 року був проведений круглий стіл на тему «Підбір декоративних рослин для створення садово-паркових композицій»

Читати повністю

11.04.2023
Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція:  «Садово-паркове господарство: історія, сучасність та перспективи розвитку»Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція: «Садово-паркове господарство: історія, сучасність та перспективи розвитку»

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет конференції: «Садово-паркове господарство: історія, сучасність та перспективи розвитку», яка відбудеться 11 травня 2023 року в Уманському національному університеті садівництва.

Читати повністю

10.04.2023
Круглий стіл на тему: «Підбір декоративних рослин для створення садово-паркових композицій» Читати повністю

Круглий стіл на тему: «Підбір декоративних рослин для створення садово-паркових композицій»

12 квітня 2023 року на кафедрі садово-паркового господарства відбудеться круглий стіл на тему «Підбір декоративних рослин для створення садово-паркових композицій»

Читати повністю