15.03.2023
15 березня 2023 року відбулося засідання круглого столу «Сезонний догляд за садом». Читати повністю

На кафедрі садово-паркового господарства 15 березня 2023 року відбулося засідання круглого столу «Сезонний догляд за садом». Свої доповіді щодо весняних робіт в саду представили науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри.

12.03.2023
Спільна відкрита лекція на тему: «Весняні роботи в декоративному саду»Читати повністю

Спільна відкрита лекція на тему: «Весняні роботи в декоративному саду»

01.01.2023
Тези доповідей учасників "Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства"Читати повністю

У збірнику матеріалів науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ.

04.11.2022
Науково-практична Інтернет конференція "Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства"Читати повністю

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній Інтернет конференції: «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства», яка відбудеться 29 листопада 2022 року в Уманському національному університеті садівництва.

20.10.2022
Круглий стіл «Використання зелених насаджень у  проєктуванні садово-паркових об’єктів».Читати повністю

Круглий стіл «Використання зелених насаджень у проєктуванні садово-паркових об’єктів».

20 жовтня 2022 року на кафедрі садово-паркового господарства відбулось засідання круглого столу на тему: «Використання зелених насаджень у проєктуванні садово-паркових об’єктів».

05.10.2022
Програма круглого столу «Використання зелених насаджень у  проєктуванні садово-паркових об’єктів» 20 жовтня 2022 рокуЧитати повністю

Програма круглого столу «Використання зелених насаджень у проєктуванні садово-паркових об’єктів» 20 жовтня 2022 року

20 жовтня 2022 року на кафедрі садово-паркового господарства заплановано проведення круглого столу на тему «Використання зелених насаджень у проєктуванні садово-паркових об’єктів»