Нам є ким пишатись!Читати повністю

Нам є ким пишатись!

Звання «Заслужений працівник сільського господарства України» присвоєно доктору сільськогосподарських наук, професору Уманського національного університету садівництва — Поліщуку Валентину Васильовичу.

19.11.2017
Збірник тез науково-практичної інтернет-конференції «Садово-паркове мистецтво:  досягнення та перспективи»Читати повністю

Збірник тез науково-практичної інтернет-конференції «Садово-паркове мистецтво: досягнення та перспективи»

У збірнику матеріалів науково-практичної інтернет-конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ.

Підсумкова атестація фахівців садово-паркового господарствЧитати повністю

Підсумкова атестація фахівців садово-паркового господарств

13-14 листопада 2017 року відбувся захист дипломних робіт студентів заочної форми навчання за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст».

14.11.2017
Відбувся захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Садово-паркове господарство»Читати повністю

13 листопада 2017 року на кафедрі садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства розпочала роботу Екзаменаційна комісія із захисту дипломних робіт зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

08.11.2017
Відбулася науково-практична конференція «Садово-паркове мистецтво: досягнення та перспективи»Читати повністю

7 листопада 2017 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбулася науково-практична конференція: «Садово-паркове мистецтво: досягнення та перспективи».

08.11.2017
Пізнавальна екскурсія у рамках вивчення дисципліни «Громадське будівництво»Читати повністю

Пізнавальна екскурсія у рамках вивчення дисципліни «Громадське будівництво»

Днями кафедрою садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва організовано екскурсію студентам спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» у готельно-ресторанний комплекс Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України «Будинок творчості вчених».