Меню

Новини

19.04.2024
Обирай своє майбутнє в Уманському національному університеті садівництва!Читати повністю

Обирай своє майбутнє в Уманському національному університеті садівництва!

У квітні 2024 року Уманський національний університет садівництва традиційно відчинив свої двері для потенційних абітурієнтів. День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в Уманському національному університеті садівництва. Особливо корисний він для тих абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

Читати повністю

27.03.2024
Поетичний вечір «Іскри творчості запалюють серця»Читати повністю

Поетичний вечір «Іскри творчості запалюють серця»

26 березня 2024 року в читальній залі бібліотеки Уманського національного університету садівництва відбувся поетичний вечір пам’яті філософа, педагога Павла Миколайовича Ямчука під назвою: «Іскри творчості запалюють серця»

Читати повністю

26.03.2024
Інструктор освітнього проєктуЧитати повністю

Інструктор освітнього проєкту

На базі Уманського національного університету садівництва постійно проводиться активна діяльність у сфері міжнародної співпраці. Доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло ОСІПОВ долучився до участі в міжнародному проєкті та отримав сертифікат інструктора.

Читати повністю

25.03.2024
Академічна доброчесність – шлях до отримання якісної освітиЧитати повністю

Академічна доброчесність – шлях до отримання якісної освіти

25 березня 2024 року доцентом кафедри садово-паркового господарства Іриною ПУШКОЮ було проведено виховний захід на тему: «Академічна доброчесність як актуальна потреба сучасності» для студентів ОР «Бакалавр».

Читати повністю

25.03.2024
Публічна презентація дисертаційної роботи Колісника Михайла Станіславовича на тему: «Особливості формування урожаю і якості насіння буряків цукрових залежно від елементів технології».Читати повністю

Публічна презентація дисертаційної роботи Колісника Михайла Станіславовича на тему: «Особливості формування урожаю і якості насіння буряків цукрових залежно від елементів технології».

В рамках наукової роботи 22 березня 2024 року відбулася публічна презентація дисертаційної роботи Колісника Михайла Станіславовича, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 201 Агрономія на тему: «Особливості формування урожаю і якості насіння буряків цукрових залежно від елементів технології».

Читати повністю

22.03.2024
Профорієнтаційна робота НПП кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

Профорієнтаційна робота НПП кафедри садово-паркового господарства

В рамках профорієнтаційної роботи НПП кафедри садово-паркового господарства 20 березня 2024 року відвідали Новоархангельський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Новоархангельський ліцей «Меридіан», опорний заклад освіти «Торговицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Є.Ф. Маланюка» та професійно-технічне училище №30.

Читати повністю