25.03.2024
Публічна презентація дисертаційної роботи Колісника Михайла Станіславовича на тему: «Особливості формування урожаю і якості насіння буряків цукрових залежно від елементів технології».Читати повністю

В рамках наукової роботи 22 березня 2024 року відбулася публічна презентація дисертаційної роботи Колісника Михайла Станіславовича, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 201 Агрономія на тему: «Особливості формування урожаю і якості насіння буряків цукрових залежно від елементів технології».

22.03.2024
Профорієнтаційна робота НПП кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

Профорієнтаційна робота НПП кафедри садово-паркового господарства

В рамках профорієнтаційної роботи НПП кафедри садово-паркового господарства 20 березня 2024 року відвідали Новоархангельський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Новоархангельський ліцей «Меридіан», опорний заклад освіти «Торговицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Є.Ф. Маланюка» та професійно-технічне училище №30.

Засідання круглого столу на тему: «Сезонний догляд за садом»Читати повністю

Засідання круглого столу на тему: «Сезонний догляд за садом»

21 березня 2024 року в Уманському національному університеті садівництва на кафедрі садово-паркового господарства відбулося засідання круглого столу на тему: «Сезонний догляд за садом».

15.03.2024
Інтенсивний курс «Організація та управління бізнесом в садівництві»Читати повністю

Інтенсивний курс «Організація та управління бізнесом в садівництві»

У рамках інтенсивного курсу «Організація та управління бізнесом в садівництві» для жінок Дмитрушківської громади проведено заняття з декоративного садівництва та принципів функціонування декоративних розсадників на кафедрі садово-паркового господарства Уманського НУС.

14.03.2024
Онлайн-вебінар: «Антикорупція та доброчесність»Читати повністю

Онлайн-вебінар: «Антикорупція та доброчесність»

12 березня 2024 року НПП кафедри садово-паркового господарства взяли участь в онлайн-вебінарі на тему: «Антикорупція та доброчесність», який провела Людмила МАШКОВСЬКА – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в УНУС.

14.03.2024
Публічна презентація дисертаційної роботи на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

12 березня 2024 року на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарства УНУС відбулася публічна презентація дисертаційної роботи Струтинської Юлії Вікторівни.