13.10.2018
Абітурієнти серед величі університетських оранжерейЧитати повністю

Абітурієнти серед величі університетських оранжерей

День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє. Сподіваємося, що щирий прийом та доброзичливе ставлення колективу кафедри садово-паркового господарства справили позитивне враження на майбутніх абітурієнтів, їх батьків і вчителів.

26.08.2018
Вітаємо завідувача кафедри садово-паркового господарства Анатолія Федоровича Балабака з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України»Читати повністю

Дискусійний клуб кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

Дискусійний клуб кафедри садово-паркового господарства

Дискусійний клуб на тему: «Визначна роль озеленення сіл в розвитку зеленого туризму».