29.05.2017
Факультет лісового і садово-паркового господарства запрошує на навчанняЧитати повністю

Факультет лісового і садово-паркового господарства запрошує на навчання

Факультет лісового і садово-паркового господарства запрошує на навчання за наступними спеціальностями:

24.05.2017
Колекційний ботанічний розсадник Уманського НУС як база підготовки фахівців-аграріївЧитати повністю

Колекційний ботанічний розсадник кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС має надзвичайну наукову цінність і перспективність, яка необхідна для оволодіння майбутньою професійною діяльністю випускників, проведення наукових досліджень викладачами, аспірантами, докторантами та невід’ємною базою з розмноження і розповсюдження інтродукованих видів рослин.

23.05.2017
Тарас Шевченко: шана, повага, пам’ятьЧитати повністю

Тарас Шевченко: шана, повага, пам’ять

22 травня виповнилося 156 років з дня перепоховання праху Великого Сина українського народу Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі. З цієї нагоди біля пам’ятника Кобзареві в Умані відбулися урочистості з ушанування пам’яті Поета-Пророка.

Запрошення на конференціюЧитати повністю

Запрошення на конференцію

Науково-практична інтернет-конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА», присвячена 10-річчю з дня заснування кафедри садово-паркового господарства 6 червня 2017 року

07.04.2017
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції (до 160-річчя від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича)Читати повністю

5.04.2017 року на кафедрі садово-паркового господарства проведено секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича.