Меню

Новини

24.10.2023
Перспектива продовжити навчання, чи як пройти стажування за кордоном – реальність сьогоденняЧитати повністю

Перспектива продовжити навчання, чи як пройти стажування за кордоном – реальність сьогодення

Студенти спеціальності 206 Садово-паркове господарство ОР «Бакалавр» взяли участь в організованій адміністрацією університету зустрічі присвяченій перспективам студентів продовжити навчання чи пройти стажування за кордоном керуючись Положенням про академічну мобільність здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників УНУС.

Читати повністю

20.10.2023
Круглий стіл «Вирощування та підбір декоративних рослин для створення садово-паркових об’єктів».Читати повністю

Круглий стіл «Вирощування та підбір декоративних рослин для створення садово-паркових об’єктів».

18 жовтня 2023 р. на базі кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбулося засідання круглого столу «Вирощування та підбір декоративних рослин для створення садово-паркових об’єктів».

Читати повністю

13.10.2023
Науково-практична Інтернет конференція:  «Перспективи розвитку  лісового і садово-паркового господарства»Читати повністю

Науково-практична Інтернет конференція: «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства»

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній Інтернет конференції: «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства», яка відбудеться 24 листопада 2023 року в Уманському національному університеті садівництва.

Читати повністю

02.10.2023
Екскурсія студентів до садового центруЧитати повністю

Екскурсія студентів до садового центру

У рамках вивчення навчальних дисциплін «Декоративні розсадники та насінництво» і «Квітникарство», студентам 31 – сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва була організована навчальна екскурсія у садовий центр «Zelena dolina».

Читати повністю

21.07.2023
Публічна презентація дисертаційних робіт освітньо-наукового рівня доктора філософії галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство спеціальності 206 Садово-паркове господарство та 201 АгрономіяЧитати повністю

Публічна презентація дисертаційних робіт освітньо-наукового рівня доктора філософії галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство спеціальності 206 Садово-паркове господарство та 201 Агрономія

18 та 20 липня 2023 р. в Уманському національному університеті садівництва на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарства відбулися публічні презентації дисертаційних робіт освітньо-наукового рівня доктора філософії галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство спеціальності 206 Садово-паркове господарство Бровді Анни Андріївни та спеціальності 201 Агрономія Українець Олександри Анатоліївни виконані під керівництвом доктора с.-г. наук, професора, члена-кореспондента НААН України Поліщука Валентина Васильовича.

Читати повністю

08.07.2023
Тези доповідей учасників  Всеукраїнської наукової-практичної Інтернет конференції Читати повністю

Тези доповідей учасників Всеукраїнської наукової-практичної Інтернет конференції

У збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ від 11 травня 2023 року.

Читати повністю