Захист звітів здобувачів освітньо-наукового ступеня Доктор філософії.

21 червня 2023 р. на засіданні кафедри садово-паркового господарства відбувся розгляд і обговорення звітів здобувачів освітньо-наукового ступеня «Доктор філософії. за 2022-2023 н.р. Під час засідання здобувачі вищої освіти доктора філософії презентували результати виконання освітньої та наукової складових програми підготовки доктора філософії, власні наукові результати за тематикою досліджень, навчальні здобутки. Аспіранти доповіли про результати апробації досліджень, а саме, участь у наукових конференція та публікації.

Засідання студентської конференціїЧитати повністю

Засідання студентської конференції

В Уманському національному університеті садівництва традиційним є проведення Всеукраїнських студентських наукових конференцій. Цьогоріч конференція була приурочена 100-річчю від дня народження вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка. На кафедрі садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва секційне засідання конференції було проведено 20 квітня 2023 року.

Засідання круглого столуЧитати повністю

Засідання круглого столу

У рамках наукових заходів кафедри садово-паркового господарства 12 квітня 2023 року був проведений круглий стіл на тему «Підбір декоративних рослин для створення садово-паркових композицій»

11.04.2023
Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція:  «Садово-паркове господарство: історія, сучасність та перспективи розвитку»Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція: «Садово-паркове господарство: історія, сучасність та перспективи розвитку»

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет конференції: «Садово-паркове господарство: історія, сучасність та перспективи розвитку», яка відбудеться 11 травня 2023 року в Уманському національному університеті садівництва.

10.04.2023
Круглий стіл на тему: «Підбір декоративних рослин для створення садово-паркових композицій» Читати повністю

12 квітня 2023 року на кафедрі садово-паркового господарства відбудеться круглий стіл на тему «Підбір декоративних рослин для створення садово-паркових композицій»

15.03.2023
15 березня 2023 року відбулося засідання круглого столу «Сезонний догляд за садом». Читати повністю

На кафедрі садово-паркового господарства 15 березня 2023 року відбулося засідання круглого столу «Сезонний догляд за садом». Свої доповіді щодо весняних робіт в саду представили науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри.