Меню

Академічна мобільність

     Академічна мобільність є важливою інтегральною складовою сучасної освіти, яка дозволяє студентам брати участь у різних освітніх та науково-дослідницьких програмах, здобувати цінний досвід і нові знання, а також сприяє культурному розвитку та розширенню світогляду.

При цьому, студенти мають можливість вчитись один або більше семестрів в закордонному навчальному закладі, де готують фахівців за цією ж спеціальністю, із зарахуванням дисциплін та періодів навчання. Завдяки академічній мобільності студенти можуть:

  • випробувати себе в іншій системі організації ВО;
  • удосконалити рівень іноземної мови;
  • користуватися сучасним технічним обладнанням у лабораторіях;
  • покращити знання про історію, культуру певної країни та вивчити звичаї.

   Формами міжнародної академічної мобільності для здобувачів вищої освіти можуть бути: навчання за програмами академічної мобільності, мовне стажування або освітньо-наукове стажування.

     Розвиток академічної мобільності в університеті є найкращим способом розбудови та вдосконалення існуючої співпраці та планування нових майбутніх досліджень і проєктів, поглиблення інтеграції Уманського національного університету садівництва у вітчизняний та міжнародний освітньо-науковий простір, підвищення якості освіти, ефективності наукових досліджень та забезпечення конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.

     Нормативно-правове забезпечення:

Положення про академічну мобільність здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників Уманського НУС

Останні новини

Публічна презентація дисертаційної роботи Гребенюка Володимира Михайловича на тему: «Біолого-екологічні особливості вирощування генотипів аронії чорноплідної (ARONIA MELANOCARPA (MICHX.) ELLOTT) для використання в озелененні».Читати повністю

Публічна презентація дисертаційної роботи Гребенюка Володимира Михайловича на тему: «Біолого-екологічні особливості вирощування генотипів аронії чорноплідної (ARONIA MELANOCARPA (MICHX.) ELLOTT) для використання в озелененні».

30 квітня 2025 року на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарства УНУ відбулася публічна презентація дисертаційної роботи Гребенюка Володимира Михайловича, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 206 Садово-паркове господарство на тему: «Біолого-екологічні особливості вирощування генотипів аронії чорноплідної (ARONIA MELANOCARPA (MICHX.) ELLOTT) для використання в озелененні», науковий керівник Анатолій БАЛАБАК, доктор с.-г. наук, професор.

Читати повністю

Студентська наукова конференціяЧитати повністю

Студентська наукова конференція

24 квітня на кафедрі садово-паркового господарства відбулося засідання студентської наукової конференції, приуроченої 125-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства, професора Симона Самійловича РУБІНА.

Читати повністю

Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 206 Садово-паркове господарствоЧитати повністю

Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 206 Садово-паркове господарство

В рамках наукової роботи 25 квітня 2025 року Денис КУНПАН студент 21-сп групи спеціальності 206 Садово-паркове господарство першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на базі Сумського національного аграрного університету. Тема наукової роботи: «Господарсько-біологічні та декоративні особливості вирощування та застосування нарцисів (Narcissus L.) в садово-парковому мистецтві», науковий керівник доктор філософії Ліліана КУНПАН.

Читати повністю

Круглий стіл на тему «Проєктування об’єктів озеленення»Читати повністю

Круглий стіл на тему «Проєктування об’єктів озеленення»

23 квітня 2025 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету було проведено круглий стіл на тему «Проєктування об’єктів озеленення».

Читати повністю

Всі новини