14.11.2017
Відбувся захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Садово-паркове господарство»Читати повністю

13 листопада 2017 року на кафедрі садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства розпочала роботу Екзаменаційна комісія із захисту дипломних робіт зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

08.11.2017
Відбулася науково-практична конференція «Садово-паркове мистецтво: досягнення та перспективи»Читати повністю

7 листопада 2017 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбулася науково-практична конференція: «Садово-паркове мистецтво: досягнення та перспективи».

08.11.2017
Пізнавальна екскурсія у рамках вивчення дисципліни «Громадське будівництво»Читати повністю

Пізнавальна екскурсія у рамках вивчення дисципліни «Громадське будівництво»

Днями кафедрою садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва організовано екскурсію студентам спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» у готельно-ресторанний комплекс Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України «Будинок творчості вчених».

22.10.2017
Терміни проведення ЗНО-2018Читати повністю

Терміни проведення ЗНО-2018

Зареєструватися на пробне ЗНО у 2018 році абітурієнти зможуть з 9 до 31 січня.. Основна сесія ЗНО-2018 стартує 22 травня.

21.10.2017
Умови прийому до ВНЗ у 2018 році Читати повністю

Умови прийому до ВНЗ у 2018 році

Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.

21.10.2017
Науковці та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства доповідали на Міжнародній конференціїЧитати повністю

Науковці та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства виступили із доповідями на ІІ (ХІІ) Міжнародній науковій конференції молодих учених «Наукові основи збереження біотичної різноманітності».