15.03.2024
Інтенсивний курс «Організація та управління бізнесом в садівництві»Читати повністю

Інтенсивний курс «Організація та управління бізнесом в садівництві»

У рамках інтенсивного курсу «Організація та управління бізнесом в садівництві» для жінок Дмитрушківської громади проведено заняття з декоративного садівництва та принципів функціонування декоративних розсадників на кафедрі садово-паркового господарства Уманського НУС.

14.03.2024
Онлайн-вебінар: «Антикорупція та доброчесність»Читати повністю

Онлайн-вебінар: «Антикорупція та доброчесність»

12 березня 2024 року НПП кафедри садово-паркового господарства взяли участь в онлайн-вебінарі на тему: «Антикорупція та доброчесність», який провела Людмила МАШКОВСЬКА – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в УНУС.

14.03.2024
Публічна презентація дисертаційної роботи на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

12 березня 2024 року на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарства УНУС відбулася публічна презентація дисертаційної роботи Струтинської Юлії Вікторівни.

26.02.2024
Підвищення кваліфікації: тренінг Національного агентства забезпечення якості вищої освітиЧитати повністю

09 лютого 2024 року доцент кафедри садово-паркового господарства, експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти Ірина ПУШКА прийняла участь у тренінгу Національного агентства із написання звіту про результати акредитаційної експертизи.

21.02.2024
Гостьова лекція «Історія та перспективи гарденотерапії на засадах пермакультури».Читати повністю

Михайло Осіпов, доцент кафедри садово-паркового господарства, взяв участь у гостьовій лекції, яка відбулася 15 лютого 2024 року в рамках наукової співпраці між Уманським НУС і Хортицькою національною навчально-реабілітаційною академією.

Гостьова лекція «Фітопластика в ландшафті»Читати повністю

Гостьова лекція «Фітопластика в ландшафті»

На кафедрі садово-паркового господарства Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії 13 лютого 2024 року відбулася гостьова лекція на тему «Фітопластика в ландшафті». До заходу долучився Михайло Осіпов, доцент кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС.