22.11.2021
ПРОГРАМА КРУГЛОГО СТОЛУ  «Розмноження декоративних культур та впровадження їх в озеленення» Читати повністю

ПРОГРАМА КРУГЛОГО СТОЛУ «Розмноження декоративних культур та впровадження їх в озеленення»

22 листопада 2021 року на кафедрі садово-паркового господарства відбудеться засідання круглого столу

15.11.2021
Участь науковців кафедри садово-паркового господарства у міжнародній виставці садової та ландшафтної архітектури Gardenia 2021Читати повністю

Цьогорічна міжнародна виставка садової та ландшафтної архітектури Gardenia 2021 відбулася 4–6 листопада в м. Познань (Польща).

24.10.2021
«Софіївка» для студентів: навчання, враження, перспективаЧитати повністю

«Софіївка» для студентів: навчання, враження, перспектива

У процесі екскурсії студентів ознайомили з сучасним ландшафтним дизайном, елементами садово-паркового мистецтва та технологіями паркобудування.

17.10.2021
Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція: «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства» - 25 листопада 2021 року Читати повністю

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет конференції: «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства», яка відбудеться 25 листопада 2021 року в Уманському національному університеті садівництва.

17.10.2021
Екскурсія студентів до садового центруЧитати повністю

Екскурсія студентів до садового центру

У рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи фахової підготовки», студенти 11 – сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відвідали садовий центр «Zelena dolina».

27.09.2021
Знайомство студентів першого курсу з історичною спадщиною – оранжереями університетуЧитати повністю

22 вересня 2021 року у межах дисципліни «Основи фахової підготовки» для студентів-першокурсників спеціальності 206 Садово-паркове господарство проведено екскурсію теплично-оранжерейним комплексом.