Ландшафтний дизайн – гармонія природи і мистецтваЧитати повністю

Ландшафтний дизайн – гармонія природи і мистецтва

Уманський національний університет садівництва гостинно зустрічав учнів шкіл, вчителів, батьків та всіх бажаючих під час Дня відкритих дверей. Майбутні абітурієнти мали змогу здійснити захоплюючу екскурсію територією одного з найстаріших і найавторитетніших аграрних закладів вищої освіти України.

10.09.2019
Кафедра садово-паркового господарства – учасник заходів до Дня університетуЧитати повністю

Кафедра садово-паркового господарства – учасник заходів до Дня університету

6 вересня Уманський національний університет садівництва відзначив знакову подію – 175 річницю заснування та посвяту першокурсників у студенти. Цьогорічне свято стало визначним не лише для тих, хто навчався у цьому славетному закладі, а й для тих, хто вперше стає на шлях здобуття вищої освіти.

10.09.2019
Вітаємо з посвятою студентів спеціальності «Садово-паркове господарство»Читати повністю

Вітаємо з посвятою студентів спеціальності «Садово-паркове господарство»

Початок нового навчального року – це яскраве і незабутнє свято, коли для кожного відкривається незабутня мелодія емоцій.

02.05.2019
Всеукраїнська студентська наукова конференція на кафедрі садово-паркового господарства Читати повністю

В Уманському національному університеті садівництва відбулась традиційна Всеукраїнська студентська наукова конференція приурочена 175-річчю Уманського НУС

21.04.2019