17.04.2021
Вийшов з друку навчальний посібник «Живі огорожі та вертикальне озеленення у ландшафтному дизайні»Читати повністю

У книзі наведено понад 80 рослин, із яких формують живі огорожі та інші декоративні композиції. Навчальний посібник призначений для студентів спеціальностей: 206 – садово-паркове господарство, 205 – лісове господарство, 54.03.01 – культура і мистецтво (дизайн середовища) як допоміжна навчальна література при вивченні дисциплін «Дендрологія», «Ландшафтна архітектура», «Садово-паркове будівництво», «Садово-паркова композиція» та інші.

10.03.2021
Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція:  «Садово-паркове господарство, як основа зеленого міста» Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція: «Садово-паркове господарство, як основа зеленого міста»

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет конференції: «Садово-паркове господарство, як основа зеленого міста», яка відбудеться 22 квітня 2021 року в Уманському національному університеті садівництва.

15.02.2021
Зустріч з роботодавцем-стейкхолдером за спеціальністю 206 – Садово-паркове господарствоЧитати повністю

Здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня доктор філософії за спеціальністю 206 – Садово-паркове господарство Пиж’янов Вячеслав (аспірант 4-го року навчання) та Бровді Анна (аспірантка 2-го року навчання) зустрілися з роботодавцем-стейкхолдером.

24.01.2021
Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції Читати повністю

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції

Перспективи розвитку садово-паркового господарства : матер. наук.-практ. Інтернет-конференції (25 листопада 2020 року), Умань : Уманський НУС, 2020. 93 с.

13.01.2021
Шановний Валентине Васильовичу!Читати повністю

Шановний Валентине Васильовичу!

Щиро вітаємо з Днем народження Валентина Васильовича Поліщука декана факультету лісового і садово-паркового господарства, доктора сільськогосподарських наук, професора!

06.01.2021
Зимові канікули 2021 року в тропіках Уманського НУСЧитати повністю

Зимові канікули 2021 року в тропіках Уманського НУС

Уманський НУС зустрічав вихованців Центру розвитку дитини «Перший клас» міста Умань.