Меню

Новини

24.05.2017
Колекційний ботанічний розсадник Уманського НУС як база підготовки фахівців-аграріївЧитати повністю

Колекційний ботанічний розсадник Уманського НУС як база підготовки фахівців-аграріїв

Колекційний ботанічний розсадник кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС має надзвичайну наукову цінність і перспективність, яка необхідна для оволодіння майбутньою професійною діяльністю випускників, проведення наукових досліджень викладачами, аспірантами, докторантами та невід’ємною базою з розмноження і розповсюдження інтродукованих видів рослин.

Читати повністю

23.05.2017
Тарас Шевченко: шана, повага, пам’ятьЧитати повністю

Тарас Шевченко: шана, повага, пам’ять

22 травня виповнилося 156 років з дня перепоховання праху Великого Сина українського народу Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі. З цієї нагоди біля пам’ятника Кобзареві в Умані відбулися урочистості з ушанування пам’яті Поета-Пророка.

Читати повністю

20.04.2017
Запрошення на конференціюЧитати повністю

Запрошення на конференцію

Науково-практична інтернет-конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА», присвячена 10-річчю з дня заснування кафедри садово-паркового господарства 6 червня 2017 року

Читати повністю

07.04.2017
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції (до 160-річчя від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича)Читати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції (до 160-річчя від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича)

5.04.2017 року на кафедрі садово-паркового господарства проведено секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича.

Читати повністю

16.03.2017
Засідання студентського наукового гуртка на тему «Операція первоцвіт 2017»Читати повністю

Засідання студентського наукового гуртка на тему «Операція первоцвіт 2017»

На кафедрі садово-паркового господарства відбулось планове засідання студентського наукового гуртка, де були присутні студенти усіх курсів факультету та викладачі кафедри садово-паркового господарства.

Читати повністю