12.05.2016
Всеукраїнська наукова конференція молодих ученихЧитати повністю

Всеукраїнська наукова конференція молодих учених

10 травня в Уманському національному університеті садівництва відбулася Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Актуальні проблеми садівництва в сучасній аграрній науці».

18.04.2016
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіадиЧитати повністю

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

13-14 квітня 2016 року в Уманському НУС відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»

11.04.2016
Семінар «Особливості проектування об’єктів садово-паркового господарства»Читати повністю

Семінар «Особливості проектування об’єктів садово-паркового господарства»

На кафедрі садово-паркового господарства 7 квітня 2016 року відбувся науковий семінар «Особливості проектування об’єктів садово-паркового господарства». У роботі наукового семінару прийняли участь викладачі та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства.

01.04.2016
Секційне засідання кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

Секційне засідання кафедри садово-паркового господарства

На кафедрі садово-паркового господарства 30 квітня відбулося засідання секції «Садово-паркове господарство» наукової студентської конференції, яка присвячена 125-річчю від Дня народження професора В.Л. Симиренка

16.03.2016
Круглий стіл на тему:  «Інтродукція, вирощування та використання в озелененні декоративних культур»Читати повністю

Круглий стіл на тему: «Інтродукція, вирощування та використання в озелененні декоративних культур»

На кафедрі садово-паркового господарства 15 березня 2016 р. відбувся круглий стіл на тему: «Інтродукція, вирощування та використання в озелененні декоративних культур»

01.03.2016
Успішний захист магістерських робітЧитати повністю

Успішний захист магістерських робіт

25 лютого 2016 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства відбувся захист дипломних проектів за спеціальністю 8.09010303 «Садово-паркове господарство» ОКР «Магістр».