02.05.2018
Секційне засідання студентської наукової конференції на кафедрі садово-паркого господарстваЧитати повністю

У квітні 2018 року в Уманському національному університеті садівництва відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана

28.03.2018
Міжнародна науково-практична конференція Читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет конференції «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва», яка відбудеться 18 квітня 2018 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва.

Віват, магістри!Читати повністю

Віват, магістри!

В Уманському національному університеті садівництва відбулася офіційна церемонія вручення дипломів магістрам-випускникам денної форми навчання зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

23.02.2018
Відбувся захист дипломних робіт зі спеціальності «Садово-паркове господарство» освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»Читати повністю

21 лютого 2018 року відбувся захист дипломних робіт студентів денної форми навчання за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство» на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».

08.02.2018
Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Садово-паркове господарство»Читати повністю

Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Садово-паркове господарство»

Як стати студентом вишу за спеціальністю «Садово-паркове господарство». Умови та процедура вступу. ЗНО. Перелік необхідних документів.