Меню

Новини

29.11.2023
Практичний розмах садово-паркового мистецтва: як студенти Уманського НУС вивчають ландшафтний дизайн у «Софіївці»Читати повністю

Практичний розмах садово-паркового мистецтва: як студенти Уманського НУС вивчають ландшафтний дизайн у «Софіївці»

З метою набуття теоретичних знань і практичних навичок студентів із ландшафтного дизайну, засвоєнню прикладних аспектів історії та естетики садово-паркового мистецтва, на кафедрі садово-паркового господарства для студентів другого та третього курсу була проведена екскурсія до дендрологічного парку «Софіївка».

Читати повністю

27.11.2023
Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет конференції "Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства"Читати повністю

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет конференції "Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства"

У збірнику матеріалів науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ.

Читати повністю

27.11.2023
Чергова зустріч студентів із практичним психологомЧитати повністю

Чергова зустріч студентів із практичним психологом

Нещодавно студенти спеціальності 206 Садово-паркове господарство ОР «Бакалавр» зустрічались з практичним психологом університету Валентиною МАЗУРЕНКО. Зустріч була присвячена формуванню психологічної компетентності студентів, а також проведенню діагностики психологічного стану та стресостійкості здобувачів освіти.

Читати повністю

07.11.2023
Гарно провести час? Так це про нас!Читати повністю

Гарно провести час? Так це про нас!

Найактивніші та найуспішніші студенти факультету лісового і садово-паркового господарства, спільно з іншими студентами-активістами Уманського НУС, уже вкотре, за ініціативи керівництва університету, вирушили у подорож. Цього разу подорожували у серце нашої країни, до столиці України.

Читати повністю

02.11.2023
Відкрите практичне заняття на тему: «Селекція декоративних рослин, які розмножуються вегетативним шляхом»Читати повністю

Відкрите практичне заняття на тему: «Селекція декоративних рослин, які розмножуються вегетативним шляхом»

Днями на кафедрі садово-паркового господарства відбулося відкрите практичне заняття на тему: «Селекція декоративних рослин, які розмножуються вегетативним шляхом», за участі студентів ОР «Бакалавр» 21-сп та 21-лг груп, викладач – Українець О.А.

Читати повністю

24.10.2023
Конференція студентів Уманського НУСЧитати повністю

Конференція студентів Уманського НУС

Студенти спеціальності 206 Садово-паркове господарство ОР «Бакалавр» взяли участь у конференції студентського загалу. Модератором зібрання стала Сніжана ОЛІЙНИК, голова Ради студентського самоврядування університету.

Читати повністю