03.03.2017
Випуск магістрів спеціальності «Садово-паркове господарство»Читати повністю

Випуск магістрів спеціальності «Садово-паркове господарство»

21.02.2017
Магістри кафедри садово-паркового господарства захистили дипломні проектиЧитати повністю

Магістри кафедри садово-паркового господарства захистили дипломні проекти

21 лютого студенти-магістри кафедри садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства підійшли до фінішу у своєму навчанні – захисту дипломних проектів.

30.11.2016
Круглий стіл на тему: «Гербарій ботаніків УНУС(UM) та їх наукові дослідження» (присвячений 95-річчю створенню кафедри ботаніки)Читати повністю

25 листопада 2016 р. у науковому гербарії Уманського НУС (км. №7) Наукової бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: «Гербарій ботаніків УНУС та їх наукові дослідження» (присвячений 95-річчю створенню кафедри ботаніки).

16.11.2016
Захист дипломних робітЧитати повністю

Захист дипломних робіт

На факультеті лісового і садово-паркового господарства 14 листопада 2016 року відбувся захист дипломних робіт за спеціальністю 7.09010303 «Садово-паркове господарство».