23.09.2016
Урочистості з нагоди Дня університету та посвяти у студентиЧитати повністю

Урочистості з нагоди Дня університету та посвяти у студенти

22 вересня 2016 року в Уманському національному університеті садівництва пройшли урочистості до Дня університету та посвяти студентів-першокурсників.

31.08.2016
Наукові досягнення лабораторії інтродукції, адаптації, розмноження і вирощування декоративних і лісових культур кафедри садово-паркового господарства Читати повністю

Дослідження лабораторії інтродукції, адаптації, розмноження і вирощування декоративних і лісових культур у 2016 році направлено на вирішення наукових проблем, пов’язаних з розробкою прогресивних способів та методів розмноження та прискореного вирощування (на основі зеленого і здерев’янілого стеблового живцювання) оздоровленого садивного матеріалу декоративних, плодових і лісових культур.

30.06.2016
Перший Ювілей факультетуЧитати повністю

Перший Ювілей факультету

Колектив кафедри садово-паркового господарства вітає факультет Лісового і садово-паркового господарства з першим Ювілеєм!

28.06.2016
Успішний захист спеціалістів садово-паркового господарстваЧитати повністю

Успішний захист спеціалістів садово-паркового господарства

Студенти 51-спс групи факультету лісового і садово-паркового господарства презентували свої дипломні проекти.

27.06.2016
Актуальні дослідження науковців кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

Актуальні дослідження науковців кафедри садово-паркового господарства

У рамках Дня поля науковці кафедри садово-паркового господарства продемонстрували свої наукові досліди.

17.06.2016
Науковий гербарій Уманського національного університету садівництваЧитати повністю

Науковий гербарій Уманського національного університету садівництва

17 червня 2016 р. відбулася зустріч з учнями 8-9 класу Уманської міської гімназії №2 у гербарній кімнаті, де вони ознайомилися з історією створення, сьогодення та умовами зберігання гербарних зразків рослин.