Меню

«Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»: третій етап проєкту «Норвегія – Україна»

     За для адаптації та підтримки  тимчасово переміщених осіб представники колективу Уманського національного університету садівництва за підтримки проєкту «Норвегія – Україна», Міжнародного фонду соціальної адаптації і громадської організації «4.5.0 УКРАЇНА» організували тематичні п’ятиденні курси. На численні запити цільової аудиторії проєкту, в Уманському НУС було зорганізовано та проведено курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України».

     Лектором курсу став кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло ОСІПОВ. Цікаві презентації, яскравий наочний матеріал, ґрунтовний підхід, підкріплений практичним досвідом – такими були його родзинки. Відкритість лектора і готовність надати цінні поради та вичерпні відповіді на навіть найнеочікуваніші та найскладніші запитання сформували атмосферу динамічної співпраці на основі довіри. Тож протягом навчання своє захоплення слухачі повсякчас підкріплювали схвальними відгуками. По завершенню курсу його слухачі отримали у подарунок садовий інвентар для практичної апробації набутих знань. Зичимо всім учасникам курсів креативних ідей й успіху у їх втіленні у своїх містах !

     Хай буде Перемога, мир і можливість реалізувати набуті професійні можливості!

Останні новини

Публічна презентація дисертаційної роботи Гребенюка Володимира Михайловича на тему: «Біолого-екологічні особливості вирощування генотипів аронії чорноплідної (ARONIA MELANOCARPA (MICHX.) ELLOTT) для використання в озелененні».Читати повністю

Публічна презентація дисертаційної роботи Гребенюка Володимира Михайловича на тему: «Біолого-екологічні особливості вирощування генотипів аронії чорноплідної (ARONIA MELANOCARPA (MICHX.) ELLOTT) для використання в озелененні».

30 квітня 2025 року на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарства УНУ відбулася публічна презентація дисертаційної роботи Гребенюка Володимира Михайловича, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 206 Садово-паркове господарство на тему: «Біолого-екологічні особливості вирощування генотипів аронії чорноплідної (ARONIA MELANOCARPA (MICHX.) ELLOTT) для використання в озелененні», науковий керівник Анатолій БАЛАБАК, доктор с.-г. наук, професор.

Читати повністю

Студентська наукова конференціяЧитати повністю

Студентська наукова конференція

24 квітня на кафедрі садово-паркового господарства відбулося засідання студентської наукової конференції, приуроченої 125-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства, професора Симона Самійловича РУБІНА.

Читати повністю

Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 206 Садово-паркове господарствоЧитати повністю

Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 206 Садово-паркове господарство

В рамках наукової роботи 25 квітня 2025 року Денис КУНПАН студент 21-сп групи спеціальності 206 Садово-паркове господарство першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на базі Сумського національного аграрного університету. Тема наукової роботи: «Господарсько-біологічні та декоративні особливості вирощування та застосування нарцисів (Narcissus L.) в садово-парковому мистецтві», науковий керівник доктор філософії Ліліана КУНПАН.

Читати повністю

Круглий стіл на тему «Проєктування об’єктів озеленення»Читати повністю

Круглий стіл на тему «Проєктування об’єктів озеленення»

23 квітня 2025 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету було проведено круглий стіл на тему «Проєктування об’єктів озеленення».

Читати повністю

Всі новини