Меню

Про кафедру

На даний час кафедра садово-паркового господарства має  достатню матеріально-технічну базу, яка забезпечує високий рівень підготовки фахівців зі спеціальності «Садово-паркове господарство» та дає можливість отримати студентами теоретичні знання і практичні уміння з обраної спеціальності.

НДП "Софіївка" НАН України тісно співпрацює з нашою кафедрою і  використовується як база для проведення навчання, навчальної та виробничої практики студентів із напрямку «Лісового та садово-паркового господарства». Вчені дендропарку допомагають студентам у написанні дипломних, магістерських та аспірантських робіт.

На кафедрі садово-паркового господарства навчально-виховний процес організовує професорсько-викладацький склад: професор Валентин Поліщук, професор Анатолій Балабак, доценти: Олександр Заморський, Людмила Варлащенко, Юлія Величко, Маргарита Парубок, Ірина Пушка, Тетяна Мамчур, Олег Тисячний, старший викладач Михайло Осіпов та асистент Анна Пиж′янова.

Колектив кафедри садово-паркового господарства

Якісний навчальний процес забезпечують старший лаборант Семерніна Н.В. та лаборант Турчина С.Я.

З 2010 року приміщення кафедри розміщується в окремому триповерховому корпусі № 7. Вона має чотири навчальні аудиторії: дві - лекційні і дві – для лабораторно-практичних занять, два викладацьких  кабінети та один методичний. Кафедрі підпорядковано оранжерейно-тепличний комплекс (який включає шість теплиць,  лимонарій, субтропічну та тропічну оранжереї) ботанічний розсадник та вегетативний будинок.

Заключено п’ять договорів про навчально-наукову співпрацю з науковими установами та ведучими фірмами України.

Щороку на кафедрі садово-паркового господарства випускається майже 50 фахівців напряму підготовки «Лісове та садово-паркове господарство» за спеціальністю «Садово-паркове господарство» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр», «Спеціаліст» і «Магістр». Наукові дослідження вчених кафедри використовуються в садово-парковому будівництві в усіх регіонах України, в тому числі в Уманському  національному  університеті садівництва.

 

Останні новини

Збірник наукових праць "Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва"Читати повністю

Збірник наукових праць "Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва"

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції

Читати повністю

Вручення почесного звання «Заслужений працівник освіти України»Читати повністю

Вручення почесного звання «Заслужений працівник освіти України»

Колектив кафедри садово-паркового господарства вітає Анатолія Федоровича Балабака із присвоєнням почесного звання

Читати повністю

Абітурієнти серед величі університетських оранжерейЧитати повністю

Абітурієнти серед величі університетських оранжерей

День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє. Сподіваємося, що щирий прийом та доброзичливе ставлення колективу кафедри садово-паркового господарства справили позитивне враження на майбутніх абітурієнтів, їх батьків і вчителів.

Читати повністю

Всі новини