01.04.2016
Секційне засідання кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

Секційне засідання кафедри садово-паркового господарства

На кафедрі садово-паркового господарства 30 квітня відбулося засідання секції «Садово-паркове господарство» наукової студентської конференції, яка присвячена 125-річчю від Дня народження професора В.Л. Симиренка

16.03.2016
Круглий стіл на тему:  «Інтродукція, вирощування та використання в озелененні декоративних культур»Читати повністю

Круглий стіл на тему: «Інтродукція, вирощування та використання в озелененні декоративних культур»

На кафедрі садово-паркового господарства 15 березня 2016 р. відбувся круглий стіл на тему: «Інтродукція, вирощування та використання в озелененні декоративних культур»

01.03.2016
Успішний захист магістерських робітЧитати повністю

Успішний захист магістерських робіт

25 лютого 2016 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства відбувся захист дипломних проектів за спеціальністю 8.09010303 «Садово-паркове господарство» ОКР «Магістр».

01.03.2016
І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» Читати повністю

Уманський національний університет садівництва (УНУС) визнано як базовий навчальний заклад з організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство».

30.09.2015
Науковий семінар «Ланцький Юлій Робертович – головний садівничий царициного саду»Читати повністю

На кафедрі садово-паркового господарства відбувся науковий семінар –«Ланцький Юлій Робертович – головний садівничий царициного саду», присвячений 155 річниці від дня народження Юлія Робертовича Ланцького.