05.01.2021
Оранжереї Уманського НУС: спадок 200 літньої давниниЧитати повністю

Оранжереї Уманського НУС: спадок 200 літньої давнини

Оранжереї Уманського НУС мають більш як 200-річну історію та є потужною навчально-науковою базою для підготовки фахівців садово-паркового та лісового господарства на факультеті лісового і садово-паркового господарства.

Захист фахівців садово-паркового господарстваЧитати повністю

Захист фахівців садово-паркового господарства

На факультеті лісового і садово-паркового господарства відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

18.11.2020
Науково-практична інтернет-конференція  «Перспективи розвитку садово-паркового господарства» Читати повністю

Науково-практична інтернет-конференція «Перспективи розвитку садово-паркового господарства»

Запрошуємо взяти участь у Науково-практичній інтернет-конференції «Перспективи розвитку садово-паркового господарства», яка відбудеться 25 листопада 2020 року в Уманському національному університеті садівництва.

Посвята в першокурсники!Читати повністю

Посвята в першокурсники!

15 вересня 2020 р. відбулася посвята в студенти спеціальності садово-паркове господарство Уманського НУС.

11.09.2020
Колектив кафедри садово-паркового господарства щиро вітає Балабака Анатолія Федоровича з ювілеєм!Читати повністю

Колектив кафедри садово-паркового господарства щиро вітає доктора с.-г. наук, професора, заслуженого працівника освіти України, дійсного члена (академіка) Міжнародної академії аграрної освіти Балабака Анатолія Федоровича зі славним ювілеєм – 70-річчям від Дня народження!

30.06.2020
Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції "Інтенсивні технології в садово-парковому господарстві" Читати повністю

У збірнику матеріалів науково-практичної Інтернет-конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів Уманського національного університету садівництва.