Українська хустка – дорогоцінний скарб українського народу!
Щороку 7 грудня в Уманському національному університеті садівництва відзначають Всесвітній день української хустки. Студенти кафедри садово-паркового господарства ОР «Бакалавр» також взяли участь у «хустинковому флешмобі», під час якого кожна дівчина прикрасила себе автентичним аксесуаром та продемонструвала багатовікову красу української дівчини.
Команда КВК факультету лісового та садово-паркового господарства Уманського НУС зайняла друге місце в цьогорічному «Кубку міста Умань з гумору»
30 листопада 2023 року о 18:00 в актовій залі Уманського національного університету садівництва стартував веселий та захоплюючий захід «Кубок міста Умань з гумору», де взяли участь студенти кафедри садово-паркового господарства. Захід без перебільшення, команди-учасники перетворили на «Кубок допомоги ЗСУ».
Підвищення кваліфікації на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus
У рамках підвищення кваліфікації викладач-стажист кафедри садово-паркового господарства Анна БРОВДІ пройшла курс на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів».
І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»
30 листопада 2023 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство». У ньому взяли участь здобувачі вищої освіти 3–4 курсів, які навчаються за спеціальностю 206 «Садово-паркове господарство ОР «Бакалавр».
У рамках наукової співпраці між кафедрою садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та кафедрою садово-паркового господарства Хортицької Національної Академії (м. Запоріжжя), доцент кафедри Михайло ОСІПОВ відвідав гостьову лекцію щодо застосування БПЛА в садово-парковому господарстві. Доповідачем виступив професор, доктор сільськогосподарських наук Бережанського агротехнічного інституту Дмитро БІДОЛАХ.
Ментальне здоров’я – основа сталого та якісного освітнього процесу
Підтримка психічного здоров’я у стресових умовах в рамках сприяння розвитку педагогічної майстерності викладачів Уманського національного університету садівництва є важливим аспектом сучасності.