Меню
Остання редакція: 22 листопада 2024

Зустріч здобувачів вищої освіти зі стейкхолдером відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради

     Практична підготовка та закріплення теоретичних знань є обов’язковими елементами навчання висококваліфікованих фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

     У рамках навчальної діяльності з вивчення дисциплін «Основи фахової підготовки», «Основи містобудування», «Ландшафтна архітектура» та ін. студенти та викладачі кафедри садово-паркового господарства 19 листопада 2024 року відвідали відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради, де мали можливість поспілкуватися із заступником начальника відділу Загороднім Валентином Бориславовичем.

     Під час зустрічі студенти задавали численні запитання, на які Валентин Бориславович охоче відповідав. Він підкреслив, що активна, ініціативна молодь, яка прагне до знань, є запорукою прогресу. Крім того, Валентин Бориславович детально розповів про основні напрямки діяльності відділу житлово-комунального господарства. До них належать: організація робіт з благоустрою, залучення трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також населення; забезпечення реалізації державної політики у сфері будівництва об’єктів житлово-комунальної інфраструктури; контроль роботи підприємств житлово-комунального господарства у комунальній власності територіальної громади та підприємств інших форм власності; організація робіт і здійснення контролю у сфері зовнішнього освітлення, утримання дорожньо-мостового господарства; контроль за санітарно-технічним станом об’єктів благоустрою та забезпечення комплексного благоустрою територій міської громади; охорона навколишнього природного середовища; регулювання чисельності безпритульних тварин; контроль стану зелених насаджень; розробка, погодження та виконання фінансових планів підприємств житлово-комунального господарства.

     Зустріч проходила на центральній площі міста Умань, де Валентин Бориславович мав змогу наочно показати результати багаторічної роботи з благоустрою та озеленення території. Він наголосив на важливості фахівців у галузі ландшафтного дизайну, які завдяки своїй праці створюють гармонійні та естетично привабливі зелені простори.

     Такі зустрічі є важливим елементом у підготовці майбутніх спеціалістів спеціальності 206 «Садово-паркового господарства», адже вони сприяють формуванню практичних навичок, розширенню кругозору та надають значну мотивацію для професійного розвитку. Студенти дізнаються про ключові аспекти роботи в реальних умовах та отримують натхнення працювати на благо своєї країни. Завдяки таким заходам зелені насадження, незалежно від їхнього функціонального призначення, стають окрасою міських територій та створюють комфортне середовище для життя.