Остання редакція: 29 червня 2021

25 червня 2021 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся прилюдний захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня "Бакалавр" освітньо-професійної програми "Садово-паркове господарство" спеціальності 206 "Садово-паркове господарство". Студенти 21-ксп групи презентували результати власних досліджень. Кваліфікаційні роботи здобувачів мали цікаві та актуальні для садово-паркового господарства тематики проєктного, наукового та технологічного напрямку. Усі представлені кваліфікаційні роботи були схвально оцінені екзаменаційною комісією.

Дякуємо здобувачам за цікаві роботи, бажаємо усім нових професійних звершень!