Остання редакція: 01 липня 2024

Захист кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр спеціальності 206 Садово-паркове господарство

У кінці червня 2024 року на факультеті лісового та садово-паркового господарства відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОР «Бакалавр» освітньо-професійної програми «Садово-паркове господарство» спеціальності 206 Садово-паркове господарство.

Усі наукові дослідження, представлені студентами, були цікавими, відзначалися як науковою новизною, так і актуальністю впровадження їх в сфері садово-паркового господарства.

Це свідчить про те, що студенти належно оволоділи теоретичними знаннями з фундаментальних та професійно-орієнтованих навчальних дисциплін.

Загалом, екзаменаційна комісія відмічає достатній рівень підготовки фахівців для виконання професійних завдань відповідно до сучасних вимог ринку праці в сфері садово-паркового господарства.

Науково-педагогічний склад кафедри садово-паркового господарства щиро вітає здобувачів із успішним закінченням навчання! Нехай набуті знання допоможуть у майбутньому стати високооплачуваними професіоналами.