Остання редакція: 26 червня 2023

26 червня 2023 р. в Уманському національному університеті садівництва відбувся захист кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр освітньо-професійної програми «Садово-паркове господарство» спеціальності 206 Садово-паркове господарство.

Екзаменаційна комісія у складі голови, канд. біол. наук, ст. викладача кафедри лісового господарства Світлани АДАМЕНКО, доцента кафедри лісового господарства Ірини КОЗАЧЕНКО, доцента кафедри садово-паркового господарства Ірини ПУШКИ, зав. кафедри садово-паркового господарства Юлії ВЕЛИЧКО відзначила, що усі кваліфікаційні роботи розкривають актуальні проблеми садово-паркового господарства та ландшафтного дизайну. Комісія відзначила високий рівень підготовки здобувачів, вільне володіння матеріалом, точні та змістовні відповіді на запитання екзаменаційної комісії.

Вітаємо випускників з успішним проходженням важливого і завершального етапу навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти! Бажаємо їм нових звершень і досягнень!