Остання редакція: 30 червня 2017

Захист дипломних робіт за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство»

26-27 червня відбувся захист дипломних робіт за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство» ОР «Спеціаліст».

До захисту дипломних робіт було допущено 14 чоловік, які успішно захистили власні наукові розробки.

Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень представлених на захист дипломних робіт. Проекти студентів за спеціальністю «Садово-паркове господарство» мають новизну та є актуальними сьогодні.

Склад екзаменаційної комісії:

Голова екзаменаційної комісії професор кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України, доктор с.-г. наук, професор Василь Григорович Мазепа;

Члени екзаменаційної комісії: заступник голови ЕК, в.о. декана факультету лісового і садово-паркового господарства, доктор с.-г. наук, професор Валентин Васильович Поліщук; завідувач кафедри лісового господарства, доктор с.-г. наук, професор Володимир Петрович Шлапак; заступник декан з методичної роботи, доцент кафедри лісового господарства к. с.-г. наук, доцент Ірина Володимирівна Козаченко.

Секретар екзаменаційної комісії к. с.-г. наук, доцент кафедри лісового господарства Галина Петрівна Іщук.

Колектив кафедри садово-паркового господарства бажає усім випускникам міцного здоров'я, успіхів у обраній спеціальності та мирного неба. Нехай у Вашому житті панує злагода та достаток.