Остання редакція: 02 травня 2019

Всеукраїнська студентська наукова конференція на кафедрі садово-паркового господарства

В Уманському національному університеті садівництва 24.04.2019 р. відбулась традиційна Всеукраїнська студентська наукова конференція приурочена 175-річчю Уманського НУС.

На секційному засіданні конференції, що відбулося в 147 аудиторії, на кафедрі садово-паркового господарства студенти спеціальності садово-паркове господарство доповіли про результати своєї наукової роботи.

З вітальним словом виступили завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук, професор Анатолій Федорович Балабак та декан факультету лісового і садово-паркового господарства, професор Валентин Васильович Поліщук. Модератором засідання була керівник студентського науково гуртка, доцент кафедри садово-паркового господарства Ірина Михайлівна Пушка.

Студенти обговорили: сучасні напрямки та новітні технології в галузі озеленення населених місць; особливості створення композиційних елементів різних стилів; реконструкцію озеленення міських територій, тощо.

Так, магістрант Іван Ворон виступив з доповіддю «Проект реконструкції скверу ім. І.Д. Черняховського м. Умань», в якій висвітлив можливі шляхи удосконалення об’ємно-просторової композиції скверу.

Також, на секційному засіданні конференції свої доповіді представили студенти 3 курсу спеціальності садово-паркове господарство.

Олександр Поліщук доповів про шляхи реконструкції скверу «Молодіжний» м. Умань у стилі high-tech.

Анна Крайнова представила проект реконструкції присадибної ділянки с. Верхнячка, Христинівського району Черкаської області.

Тетяна Третьякова виступила з доповіддю «Реконструкція озеленення та благоустрою території прилеглої до дитячої лікарні м. Умань», а Вікторія Скорохід представила проект реконструкції ЗОШ №3  м. Умань.

За результатами засідання секції «Садово-паркового господарства» були відзначені найбільш змістовні та цікаві доповіді: Івана Ворона (І місце), Олександра Поліщук (ІІ місце) та Вікторії Скорохід (ІІІ місце).

Професорсько-викладацький склад кафедри садово-паркового господарства дякує усім учасникам конференції за цікаві та змістовні доповіді.