Остання редакція: 24 жовтня 2024

Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція: «Сучасний стан та перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства»

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет конференції: «Сучасний стан та перспективи розвитку  лісового і садово-паркового господарства», яка відбудеться 13 листопада 2024 року в Уманському національному університеті садівництва.

До роботи конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти та студенти.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Садово-паркове господарство

2. Лісове господарство

3. Селекція і генетика декоративних і лісових рослин

4. Інтродукція і адаптація декоративних і лісових рослин в умовах зміни клімату

5. Екологія

Довідки з питань участі в конференції - Осіпов Михайло Юрійович

тел. +380977221644, е-mail: m3dsad@gmail.com

Матеріали конференції у вигляді тез доповідей буде опубліковано на сайті кафедри садово-паркового господарства (https://lg.udau.edu.ua/) окремим збірником та розіслано електронні версії учасникам.

Участь у конференції – безкоштовна.

Для участі в роботі конференції необхідно до 13 листопада 2024 року надіслати тези доповідей на електронну адресу m3dsad@gmail.com