Остання редакція: 03 січня 2019

Вручення почесного звання «Заслужений працівник освіти України»

Голова Черкаської державної адміністрації Олександр Вельбівець вручив завідувачу кафедри садово-паркового господарства, професору, доктору сільськогосподарських наук Анатолію Балабаку за вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм посвідчення і знак про почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (Указ Президента України № 241/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України»).

Колектив кафедри вітає із присвоєнням почесного звання, що стало черговим підтвердженням визнання в науковій сфері та зміцнення наукового потенціалу всього університету.
       Нових наукових звершень та творчої наснаги. Нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються Вам!