Остання редакція: 26 серпня 2018

Вітаємо завідувача кафедри садово-паркового господарства Анатолія Федоровича Балабака з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України»

Згідно з Указом Президента України № 241/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм завідувачу кафедри садово-паркового господарства, професору, доктору сільськогосподарських наук Анатолію Федоровичу Балабаку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Шановний Анатолію Федоровичу! Прийміть найщиріші вітання із присвоєнням вченого звання. Бажаємо Вам творчої наснаги, наполегливості та натхнення для нових здобутків у освітньому просторі.

Колектив кафедри садово-паркового господарства