Меню
Остання редакція: 10 вересня 2019

Вітаємо з посвятою студентів спеціальності «Садово-паркове господарство»

             Початок нового навчального року – це яскраве і незабутнє свято, коли для кожного відкривається незабутня мелодія емоцій. Для старшокурсників – це радість зустрічі з друзями і однокурсникам, старт для нових звершень, перемог, радість пізнання. Для першокурсників – хвилююча подія знайомства з новим колективом студентів і викладачів, відкриття першої сторінки студентського життя.

             Цьогоріч традиційна церемонія посвяти в студенти факультету лісового і садово-паркового господарства спеціальності «Садово-паркове господарство» Уманського національного університету садівництва відбулася 6 вересня на Університетській площі закладу.

               Щиро вітала молоде покоління студентів із посвятою ректор Уманського НУС Олена Непочатенко: «Нині ви стали студентами одного з найавторитетніших вітчизняних закладів вищої освіти. Пам’ятайте повсякчас: на світі немає нічого дорожчого знань і часу. Шануйте себе та цінуйте свій час, вчіться натхненно і наполегливо зараз, аби потім не втрачати дорогоцінні миті життя на заповнення прогалин у знаннях. Будьте наполегливими та пориньте сповна у студентське життя!».

              Професор Олена Непочатенко вручила студентам символічний «Ключ знань», а доктори економічних наук Лілія Кустріч і Михайло Мальований «Книгу мудрості». Благословив та щиро зросив свяченою водою молодь настоятель Свято-Троїцького храму Православної церкви України протоієрей отець Олександр.

             Тож дорогі першокурсники! Нареші, подолавши багато труднощів, ви можете гордо промовити про себе: «Ми – студенти. Студенти Уманського національного університету садівництва». Починається студентське життя. Це найяскравіший, веселий, повний подіями етап в житті кожної людини. Саме за роки навчання ви здобудете справжніх друзів на все життя і знання, які будуть відточуватися та примножуватися роками. За студентські роки ви повинні багато встигнути – увібрати в себе все те чому навчатимуть ваші викладачі, проявити себе.

             Ви частина великої дружньої університетської родини. За 175-річну історію функціонування навчального закладу склалися традиції. Поважайте, шануйте їх і примножуйте.

             Щиро вітаємо вас із посвятою! Бажаємо терпіння, здоров’я, інтересу та любові до обраного вами фаху!

 

Михайло Осіпов, доцент кафедри садово-паркового господарства