Остання редакція: 10 січня 2022

Вітаємо магістрів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» Уманського НУС з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

16 грудня 2021 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва пройшов захист магістерських кваліфікаційних робіт студентів заочної форми навчання,  а  22-23 грудня 2021 року – студентів денної форми навчання спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Головою Екзаменаційної комісії було призначено завідувача кафедри лісового господарства професора Володимира Шлапака, членами Екзаменаційної комісії: гаранта освітньої програми професора Анатолія Балабака, завідувача кафедри садово-паркового господарства доцента Юлію Величко та доцента кафедри лісового господарства Ірину Козаченко.

Цьогоріч успішно захистили кваліфікаційні роботи 10 студентів заочної форми навчання та 20 студентів денної форми навчання факультету лісового і садово-паркового господарства спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Тематика кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» спрямована на висвітлення актуальних проблем і перспектив розвитку садово-паркового господарства проектного та наукового напрямку.

Результати роботи Екзаменаційних комісій показали, що випускники освітньої програми «Садово-паркове господарство» Уманського НУС  мають високий рівень підготовки. Тож вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Бажаємо їм успіхів, трудових здобутків та кар’єрного зростання!