Остання редакція: 10 листопада 2016

Виховний захід присвячений Дню української писемності та мови

8 листопада 2016 року відбувся виховний захід, присвячений Дню української писемності та мови, організований куратором 11-сп групи Тетяною Мамчур та провідним бібліотекарем Наукової бібліотеки УНУС Наталією Михайловою.

Наталія Василівна ознайомила студентів з історією виникнення свята української писемності та мови, а також розповіла про видатну історичну особистість – Нестора Літописця.

Студенти 11-сп групи вперше писали дерев’яними ручками з пером та  чорнилом. Вони занотували на аркушах вислови про мову, свої вірші, побажання на майбутнє. Також ознайомилися з книжковою виставкою «Рідна мова – життя духовного основа».

Завершенням виховного заходу було фото студентів на згадку із монахом Літописцем (cтудент Олександр Поліщук) у музейній кімнаті УНУС.

Куратор 11-сп групи

Тетяна Мамчур