Остання редакція: 03 січня 2019

Успішне завершення навчання

Наприкінці грудня магістри факультету лісового і садово-паркового господарства спеціальності – 206 «Садово-паркове господарство» успішно захистили дипломні роботи. На розгляд екзаменаційної комісії були представлені досліджувані проекти, виконані на достатньо високому науковому та методичному рівні. Студенти підтвердили фахові знання, отримані за час навчання в Уманському національному університеті садівництва.

В урочистій обстановці магістри отримали довгоочікувані дипломи про здобуття вищої освіти.

Колектив кафедри садово-паркового господарства щиро вітає студентів із завершенням навчального циклу і отриманням кваліфікації. В стінах рідного університету вас завжди зустрічатимуть добрим та щирим словом. Нехай самостійний творчий шлях буде впевненим та самодостатнім. Успіхів, злетів, вірних друзів та радісних моментів життя, дорогі наші випускники.