Остання редакція: 08 грудня 2023

Українська хустка – дорогоцінний скарб українського народу!

Щороку 7 грудня в Уманському національному університеті садівництва відзначають Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане привернути увагу до цього сакрального елементу національного костюму і зберегти традиції, зв'язані з хустками в українських родинах. Адже, кожен регіон України має свої особливості, що перетворював хустку на витвір мистецтва, котрий здатен змінювати образ і настрій. Саме тому її передавали з покоління в покоління мов дорогоцінний скарб, бо вона увібрала в себе тепло рук і доброту рідних людей.

Студенти кафедри садово-паркового господарства ОР «Бакалавр» також взяли участь у «хустинковому флешмобі», під час якого кожна дівчина прикрасила себе автентичним аксесуаром та продемонструвала багатовікову красу української дівчини.

Адже, нині, у часи воєнних реалій потрібно завжди пам’ятати про минуле нашого народу та робити все можливе для популяризації нашого національного надбання.

Ліліана КАЛЮЖНА, викладач-стажист

кафедри садово-паркового господарства