Остання редакція: 23 травня 2017

Тарас Шевченко: шана, повага, пам’ять

22 травня виповнилося 156 років з дня перепоховання праху Великого Сина українського народу Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі. З цієї нагоди біля пам’ятника Кобзареві в Умані відбулися урочистості з ушанування пам’яті Поета-Пророка.

Вшанувати пам’ять українського поета, художника і покласти квіти до його пам’ятника прийшли представники міської влади, депутати, викладачі, студенти вищих навчальних закладів та містяни.

Взяли участь у заході та поклали квіти до пам’ятника, віддаючи глибоку шану незламному духу та великому таланту Кобзаря, ректор Уманського НУС, професор, д.е.н. Олена Непочатенко, завідувач кафедри садово-паркового господарства, професор, д.с.-г.н. Валентин Поліщук, професор, д.с.-г.н. Анатолій Балабак, завідувач центру культури і виховання студентів Петро Паєвський та інші науковці та студенти університету.