Остання редакція: 26 лютого 2024

Студенти Уманського національного університету відкрили для себе багатство історії міста Умань та Черкаської області

13 лютого 2024 року для студентів 21-сп групи Уманського національного університету організована екскурсія до краєзнавчого музею міста Умань.

Цього разу студенти 21-сп групи мали можливість зануритися в історичні глибини міста, відвідавши краєзнавчий музей міста Умань.

Екскурсія розпочалася з відкриття аутентичних артефактів, що охоплюють епоху заснування міста та його подальший розвиток. Студенти побачили різноманітні виставки, присвячені історії регіону, від археологічних знахідок до мистецтва та культурних традицій. Кожен експонат спонукає до задумів про минуле та розвиток регіону протягом століть.

Протягом екскурсії студенти виявили активну цікавість до представленої інформації, задавали запитання та обмінювалися враженнями. Вони збагатили свої знання про історію та культуру рідного краю, розширивши свої горизонти.

Для студентів це було не лише освітнім заходом, але й натхненням для подальшого вивчення історії та культури. Екскурсія до краєзнавчого музею стала важливим кроком у формуванні глибокого розуміння та поваги до спадщини міста.

Куратор 21-сп групи, доцент кафедри

садово-паркового господарства Михайло ОСІПОВ