Остання редакція: 13 листопада 2019

Співпраця кафедри садово-паркового господарства з освітніми установами

Протягом 2019 року в Україні проходив конкурс проектів «Відкривай Україну» серед учнів загальноосвітніх шкіл.

Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.

Відповідно до правил конкурс проводився в ІV етапів.

До конкурсу долучилися школярі Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка.

Активну підтримку у розробці проекту надав доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло Осіпов.

Спільно з учнями та педагогічним колективом школи розроблено 3D-проект (візуалізацію) території біля школи.

За результатами конкурсу команда «Modern Kids» (Родниківської ЗОШ) зайняла ІІ місце в обласному відборі фіналістів Освітнього проекту «Відкривай Україну» в Черкаській області та отримала Диплом у номінації «Команда глядацьких симпатій».

Науковці кафедри садово-паркового господарства з щирістю і відкритістю сприяють розвитку нової генерації соціально-активної, свідомої та небайдужої молоді.