Меню
Остання редакція: 14 липня 2022

Кафедра садово-паркового господарства долучилася до проєкту «Спільно. Точки зустрічі»

Уманський національний університет садівництва вчергове долучився до проєкту «Спільно. Точки зустрічі», що провадиться спільно з Центром розвитку дитини «Перший клас» м. Умань, Громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» та за підтримки Міжнародної організації ЮНІСЕФ, метою якого є підтримка дітей та молоді постраждалих від війни. У рамках тижнів профорієнтації, група дітей віком від 12 до 16 років ознайомилася з освітнім середовищем університету та низкою актуальних і цікавих спеціальностей, які функціонують у навчальному закладі. 

Зокрема, співробітниками кафедри садово-паркового господарства було проведено екскурсію в оранжереї УНУС, які мають більш як 200-річну історію та являються унікальною навчально-науковою базою для підготовки фахівців спеціальності садово-паркове господарство. Учасники проєкту відвідали лимонарій в якому зібрано цінну колекцію цитрусових культур, що налічує понад 10 сортів. Ознайомилися з науковими дослідженнями які проводять здобувачі. 

Наступна зупинка екскурсантів була в субтропічній оранжереї, де вони змогли побачити вікові пальми, субтропічні та екзотичні рослини фейхоа, гранату, ківі, мушмули, олеандру, пасіфлори, тощо.  Щоразу всі, хто потрапляє у світ університетських тропіків, висловлюють щире здивування. Відтак і ексурсанти висловили вдячність за цікаву екскурсію та незабутні враження. 

Бажаємо всім учасникам проєкту мирного неба, віримо в нашу Перемогу та робимо все для кращого майбутнього України!