Остання редакція: 13 січня 2021

Шановний Валентине Васильовичу!

Щиро вітаємо з Днем народження Валентина Васильовича Поліщука декана факультету лісового і садово-паркового господарства, доктора сільськогосподарських наук, професора!

Валентине Васильовичу, прийміть наші щирі вітання! Бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного тепла, безмежної радості та наснаги, великих успіхів, цікавих ідей та перспектив! Хай попереду чекає розмаїття нових цікавих подій та зустрічей! Хай всі рішення будуть мудрими та зваженими, продуктивними та ефективними! Миру, благополуччя та добробуту в родині!

Хочемо висловити своє захоплення Вами як людиною доброзичливою, чуйною, яка має вміння вести за собою колектив, спілкуватися з людьми, бути міцним стержнем добрих справ.

Нехай у Ваших помислах завжди буде мудрість, а у серці – добро та тепло від людської подяки!

З повагою та найкращими побажаннями колектив кафедри садово-паркового господарства.