Остання редакція: 23 квітня 2021

Секційне засідання спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»

22 квітня 2021 року на кафедрі садово-паркового господарства відбулося секційне засідання у рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Корабльова Іполіта Івановича. Із вступним словом до здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників виступила завідувачка кафедри садово-паркового господарства, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Величко Ю. У секційному засіданні прийняли участь студенти, Уманського НУС, які навчаються за ОП «Садово-паркове господарство»  на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях вищої освіти. Свої доповіді представили магістри садово-паркового господарства  Поліщук О. «Аналіз стану та перспективи озеленення присадибної ділянки в м. Івано-Франківськ, вул. Леонтовича, 9»,   науковий керівник  к. с.-г. н., доцент Величко Ю.; Балан В. «Аналіз сучасного стану парку «Дружби народів» у м. Ізмаїл Одеської області»,  науковий керівник  к. с.-г. н., доцент Осіпов М.; Танасійчук В.  «Створення пейзажів у парку», науковий керівник  к. с.-г. н., доцент Варлащенко Л.; Трачук М. «Планувальні особливості та принципи створення зимового саду», науковий керівник  к. с.-г. н., доцент Варлащенко Л.

З ознайомчою доповіддю на тему «Весняні роботи в саду» виступив доцент кафедри садово-паркового господарства Осіпов М.

Дякуємо всім за плідну роботу.