Меню
Остання редакція: 18 листопада 2024

Розвиток “soft skills” у здобувачів вищої освіти як запорука успішної професійної діяльності

     На сучасному етапі розбудови інноваційної освіти актуалізується нагальна потреба у якісній підготовці кваліфікованих фахівців, які здатні знаходити рішення в будь яких професійних та життєвих ситуаціях, ефективно взаємодіяти, творчо реагувати, мислити креативно, постійно удосконалюватися та навчатися, бути інноваційно спрямованими. Від особистісного сприйняття й усвідомлення здобувачами вищої освіти значущості “soft skills” залежить їх успіх у професійній діяльності та затребуваність у конкурентному середовищі.

     Саме тому, здобувачі вищої освіти ОР Бакалавр 21к-сп та 31-сп мали змогу попрактикувати свої «soft skills» навички на занятті з дисципліни «Основи наукових досліджень». Тема практичного заняття: «Дослідження естетики паркового середовища».

     Студентам випала нагода представити свою колективну діяльність за допомогою сучасних інформаційно–комунікаційних технологій. Така робота сприяє розкриттю, збереженню та розвитку індивідуальних здібностей студентів, формуванню у студентів пізнавальних можливостей, прагненню до самовдосконалення, забезпеченню комплексності вивчення явищ дійсності, постійному динамічному оновленню змісту, форм і методів навчальних процесів, легкої адаптації на робочих місцях, вмінню працювати в команді, публічно виступати, знаходити вирішення проблем в нестандартних ситуаціях, мислити творчо та критично.

     Саме тому, проводячи заняття зі студентами, НПП кафедри садово-паркового господарства використовують проблемні та бінарні лекції, тренінгові технології та мультимедійні інформаційні технології, що базуються на програмних продуктах самого широкого призначення. Ці форми і методи допомагають не тільки швидко та ефективно оволодіти необхідними теоретичними знаннями, а й формують у студентів необхідні їм загальні та професійні компетенції.