Остання редакція: 19 травня 2021

Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічні працівники кафедри садово-паркового господарства прийняли участь у онлайн-вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle», який проводився 19 травня 2021 р в Уманському НУС.

Учасники вебінару мали змогу ознайомитися з можливостями та перспективними напрямами використання платформи дистанційного навчання Moodle в навчальному процесі, навчитися технології створення дистанційних курсів на базі сучасної платформи дистанційного навчання Moodle та напрацювати практичні навички управління навчанням та адміністрування дистанційного курсу.

Спікер онлайн-вебінару кандидат економічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій Галина Родащук ознайомила учасників вебінару з можливостями використання платформи Moodle для дистанційного навчання.