Остання редакція: 09 жовтня 2024

Про академічну доброчесність

Академічна доброчесність є способом змінити цей світ.

НПП кафедри садово-паркового господарства 25 вересня 2024 року взяли участь у вебінарі на тему «Академічна доброчесність як основа внутрішньої системи забезпечення якості освіти в УНУС», який був організований відділом моніторингу якості освіти нашого університету.

Керівник університетського відділу моніторингу якості освіти Ніна ПІТЕЛЬ підкреслила, що сукупність етичних принципів і визначених законом правил академічної доброчесності, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності, забезпечує довіру до результатів наукових досягнень.

В ході вебінару всі присутні дійшли до висновку, що саме чесність у навчанні та викладанні є базовою умовою побудови довіри між усіма причетними до освітнього процесу.