Остання редакція: 15 вересня 2020

Посвята в першокурсники!

15 вересня 2020 р. університетська спільнота спеціальності садово-паркове господарство Уманського національного університету садівництва поповнилася молодими, цілеспрямованими першокурсниками, які, маємо надію, будуть продовжувати багаті університетські традиції, розвиватись та самовдосконалюватись, поринати в цікавий та захоплюючий світ садово-паркового мистецтва! Увесь колектив кафедри садово-паркового господарства вітає Вас з посвятою в студенти, бажаємо усім міцного здоров’я, терпіння, наполегливості, відкритості новим знанням! Сподіваємося, що обрана вами спеціальність відкриє вам нові горизонти омріяної професії, а отримані знання успіху запорукою успіху у професійній діяльності.