Остання редакція: 05 грудня 2023

Перспектива продовжити навчання, чи як пройти стажування за кордоном – реальність сьогодення

Захід розпочав директор Центру міжнародної освіти та співпраці університету Василь АНДРУСЯК, який довів присутнім інформацію про міжнародну співпрацю університету, а також про низку діючих стипендіальних програм, згідно з якими студенти УНУС мають змогу продовжити навчання, чи паралельно навчатися в університетах Світу. Василь Миколайович зазначив, що, крім цього, студенти спеціальності 206 Садово-паркове господарство ОР «Бакалавр» мають можливість пройти виробниче стажування в країнах Європи та Америки. Після цього він надав слово представникам агентства Uman Work, які детально розповіли присутнім про програми стажування студентів на конкретних підприємствах Європи, США та Канади.

В ході бесіди студенти поставили як представникам агентства Uman Work, так і Василю АНДРУСЯКУ низку запитань, що стосувались теми заходу, та отримали на них вичерпні і цікаві відповіді, а також практичні поради.