Остання редакція: 02 жовтня 2022

Онлайн лекція «Осінні роботи в саду»

У рамках наукової співпраці кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та кафедри садово-паркового господарства Хортицької національної академії 28 вересня 2022 року проведено гостьову лекцію на тему «Осінні роботи в саду» для студентів і викладачів кафедри садово-паркового господарства (Хортицька національна академія).

Лектором виступив доцент кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету Михайло ОСІПОВ.

Під час лекції були обговорені нагальні роботи в ландшафтному саду в осінній період.

Кваліфікована підготовка саду в осінній період до зими сприяє підвищення декоративного вигляду ландшафтних композицій, збереженню рослин і сповільнює темпи розповсюдження шкідників і хвороб.

Колектив кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва дякує колегам із Хортицької національної академії за співпрацю і висловлює сподівання на подальше втілення спільних проєктів.